Prodej komponent

Pracovníci naší firmy využívají svých bohatých a dlouholetých zkušeností s komponenty kompenzačních zařízení ke kvalifikovanému prodeji v provozní praxi ověřených kvalitních součástí kompenzačních zařízení.

KOMPEL je oficiálním prodejcem výrobků firmy ZEZ-SILKO Žamberk . Jedná se zejména o kondenzátory pro nízké napětí v suchém provedení . Dodáváme i veškerý sortiment kondenzátorů pro vysoké napětí.

Nabízíme kvalitní české regulátory jalového výkonu Novar 1106, 1114, 1206, 1214,  Novar 1005, Novar 1007, případně další speciální typy (rychlé -  Novar 1312, na DIN lištu - Novar 1005D,..), vše ve velmi příznivých cenách.

Obdobně výhodné ceny máme rovněž při dovozech stykačů pro kompenzační rozváděče. Jedná se o stykače s odporovým spínáním firmy Benedict , Wien, Rakousko pokrývající při napětí 400 V výkony kompenzačních stupňů 12,5 až 100 kvar. Použití těchto stykačů podstatně omezí přechodové děje při zapínání stupňů a prodlužuje tím nejen životnost vlastních stykačů, ale šetří i ostatní komponenty rozváděče a omezuje impulsní rušení sítě.

Dodáváme také zboží dalších výrobců:

 - veškerý sortiment  Lovato electric  
- kompletní sortiment výkonových kondenzátorů Vishay ESTAVishay

- zajišťujeme dodávky i dalších významných výrobců a dodavatelů


Při prodeji komponent Vám ochotně poskytneme kvalifikované rady o jejich nejvýhodnějším použití.

Nabídku základního sortimentu  ZEZ Silko najdete v záložce E-obchod, aktuální ceny dalších položek a ceny rozsáhlého sortimentu ostatních dodavatelů  Vám rádi poskytneme na vyžádání.

Vaši poptávku zašlete prosím na prodej@kompel.cz