Prodej komponent

Pracovníci naší firmy využívají svých bohatých a dlouholetých zkušeností s komponenty kompenzačních zařízení ke kvalifikovanému prodeji v provozní praxi ověřených kvalitních součástí kompenzačních zařízení.

KOMPEL je oficiálním prodejcem výrobků firmy ZEZ-SILKO Žamberk . Jedná se zejména o kondenzátory pro nízké napětí v suchém provedení . Dodáváme i veškerý sortiment kondenzátorů pro vysoké napětí.

Nabízíme kvalitní české regulátory jalového výkonu Novar 1106, 1114, 1206, 1214, Novar 1312, Novar 1005, Novar 1007, případně další speciální typy (rychlé, na DIN lištu...), vše ve velmi příznivých cenách.

Obdobně výhodné ceny máme rovněž při dovozech stykačů pro kompenzační rozváděče. Jedná se o stykače s odporovým spínáním firmy Benedict Wien, Rakousko pokrývající při napětí 400 V výkony kompenzačních stupňů 12,5 až 100 kvar. Použití těchto stykačů podstatně omezí přechodové děje při zapínání stupňů a prodlužuje tím nejen životnost vlastních stykačů, ale šetří i ostatní komponenty rozváděče a omezuje impulsní rušení sítě. Podrobnosti se nachází v katalogu.

Veškeré dovážené zařízení má certifikaci pro náš trh a kvalitní dokumentaci v češtině. Při prodeji komponent Vám ochotně poskytneme kvalifikované rady o jejich nejvýhodnějším použití.

Aktuální ceny Vám rádi poskytneme na vyžádání.

Vaši poptávku zašlete prosím na prodej@kompel.cz